post-image

Armut®´a Jüri Teşvik Ödülü

ARTAŞ olarak, Armut® Artaş Mutfak Atıklarını İşleme ve Enerji Üretim ünitemizle İSO'nun KOBİ İnovatif Çevre Dostu Ürün dalında Jüri Teşvik Ödülü'ne layık görüldük. 32 yıl önce tek bir amaçla yola çıktık: Türkiye’ de bir Türk firması olarak en ileri ve güvenilir çevre teknolojilerini uygulamak… Bu alanda bir ilk olduk. Türkiye’ nin sektöründeki ilk ihtisas firması olarak hep ilklere imza attık.

Çok çalıştık. İşimizi hep severek yaptık.

ARTAŞ olarak, 40. Yılımızda Türkiye’ nin ilk 500 sanayi şirketi arasında yer alan, ilk çevre firması olmayı hedefliyoruz.

Bu hedefimizin merkezine ARGE’ yi koyduk. ARMUT® bu ARGE çalışmalarımızın bir ürünüdür. Armut® her tür organik atığı enerjiye dönüştüren ve hijyenik gübre üreten eşsiz bir ürün. Türkiye şartlarına göre Türk mühendislerce tasarlanmış modern bir atık bertaraf sistemi. Bu ve daha pek çok ürün ve teknoloji geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz.

Biz artık kendi teknolojisini üreten ve satan bir firmayız.

En önemlisi, biz 100 kişilik kocaman bir aileyiz, birbirine güvenen, seven, destekleyen… işte bu eşsiz ekibimiz sayesinde bugün buradayız. Başta Armut’ u geliştiren ARGE ekibimiz olmak üzere, bu ödül tüm ARTAŞ ’ lıların!