Artas Su Arıtma,Hava Arıtma,Atık Arıtma,Bioenerji Tesisleri

E-Bülten'e Kayıt


Doğru Proje

İhtiyacınızın üzerinde veya altında, yanlış tasarlanmış, düşük performans ile çalışan ve bunların hepsi için yüksek maliyet çıkaran bir proje ile karşılaşmayacaksınız.

Çünkü tesisinize uyan en doğru proje; tasarlanması ve uygulanması en zor proje olsa da, kusursuz bir şekilde hayata geçecek.

Doğru Tasarım

Sistem tasarımında kullanacağımız teknolojinin, su, enerji ve hammadde maliyetlerini isteğiniz dışında yükselttiğini görmeyeceksiniz. Çünkü size sunacağımız tasarım, yüksek verimlilik sağlayan, en ekonomik, en kullanışlı, en doğru tasarım olacak.

Doğru Performans

Tasarlamış olduğumuz tesisin performansı, üretim sürecinizi ve mamulünüzü olumsuz etkilemeyecek. Çünkü minimum operatör müdahalesi gerektiren tam otomatik sistem sayesinde, elde edeceğiniz performans, en yüksek performans olacak.

Doğru Ekip

Tesisinizi tamamlayıp, anahtarını teslim etmemiz, desteğe ihtiyacınız olduğunda sizi yalnız bırakacağımız anlamına gelmeyecek. Her biri kendi alanında uzman kimya, makine, elektrik, inşaat ve çevre mühendislerinden oluşan ekibimize istediğiniz an ulaşabileceksiniz. Çünkü çalıştığınız ekip, şu zamana kadar tüm çözüm ortaklarımızın memnuniyetini kazanmış, en doğru ekip olacak.

Doğru Bakış Açısı

Daha uygun teklif vermek adına, her yönüyle araştırılmış detaylı bir proje üretmeden, üretim prosesinize senelerce hizmet vereceğine inanmadığımız bir tesis kurduğumuzu görmeyeceksiniz.

Çünkü yatırımınız için gerekli araştırmayı yapmanın, sizi yanlış yönlendirmekten daha az maliyet gerektirdiğini biliyoruz.

İşimize bakış açımızı anlatmak için, tasarladığımız 400 kusursuz tesiste uyguladığımız prensipleri sunmaktan gurur duyarız.

Her proje için değişmez prensipler belirledik...

Eğer bir tesise ARTAŞ imzası atıyorsak,

  • Size en uygun çözümün önerildiğinden ve Avrupa standartlarında gerçekleştirildiğinden,
  • Tesisin, su, enerji ve kimyasal madde tasarrufuna göre tasarlandığından,
  • Her projede, yatırım ve işletme giderlerinin optimizasyonunun yapıldığından,
  • En son teknolojinin, ihtiyacınıza göre seçildiğinden,
  • İnşa edilen tesiste, operatör müdahalesini minimuma indirecek tam otomatik sistemler kurulduğundan,
  • Teslim ettiğimiz tesislerle ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda, bize bugüne kadar değişmeyen iletişim yollarımızdan ulaşabileceğinizden emin olmanızı, istiyoruz.